English German Hungarian


Zaoberáme sa asanáciou starých budov odkiaľ pochádzajú nami dodávané použité tehly.
Dodávame rôzne druhy starých použitých tehál, aktuálne dostupné tehly nájdete v sekcií tehly vrátane fotografie, tehly dodávame očistené a napaletované na paletách po 315 kusov, v prípade záujmu o tehly je dobré sa telefonicky informovať a osobne sa dôjsť pozrieť.
V prípade záujmu o tehly pre Vás vieme zabezpečiť aj dopravu autami rôznej kapacity podľa množstva tehál o ktoré máte záujem, samozrejmosťou je aj možnosť odvozu vašou dopravou. V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o spoluprácu pri asanácií nás neváhajte kontaktovať.

 


Pri asanácií spolupracujeme so spoločnosťami ako sú Gavkum, Špeciálne činnosti, CSK, ATON, Falco, Ekodemolácie Žilina. Spolupracovali sme pri asanačných prácach objektov Ferona (Bratislava), Kablo (Bratislava), Mlyny a pekárne Jedla (Bratislava), Mlyn Plynárenská ulica (Bratislava), Červený majer v logistickom centre Senec a mnoho iných.
Naše skúsenosti a referencie hovoria sami za seba preto ak máte záujem o asanačné práce neváhajte nás kontaktovať.

Stará tehla je skvelý materiál ktorý využijete pri terenných úpravách v záhrade pri výstavbe chodníka alebo krásneho tehlového ohniska. Staré tehly sa dajú tiež využiť ako dekoratívny materiál pri výstavbe záhradnej fontány prípadne ako obrubník na ohraničenie cetičky v záhrade. Stará tehlu môžte využiť aj na výstavbu vyvýšeného záhona, alebo si vytvorte štýlové záhradné jazierko.  Prinášame Vám pár skvelých tipov vo fotogalérii, kde si pozriete ako prakticky a jednoducho vytvoriť z tehál úžasné dekorácie a praktické riešenia pre Vašu záhradu.